Климент Охридски 105

Струмица

+389 078 479 610

Закажете сервис

Пон - Пет: 08:00 - 16:00 Саб: 08:00 - 15:00

Ве очекуваме

Формулар за прашања

Поставете прашање поврзано со одржување и сервисирање на разладни системи или закажете сервис и добијте брз и стручен одговор. Сè што треба да направите е да го пополните формуларот за прашања.

Секогаш достапни за вас! Ве очекуваме.

АДРЕСА

„Климент Охридски“ бр. 105 2400 Струмица

ЕЛЕКТРОНСКА ПОШАТА

info@maniservice.com

052dc329-group.png

ТЕЛЕФОНИ

менаџер на продажба 075 258 399 сервисна поддршка 075 432 474 резервни делови 078 479 610

РАБОТНО ВРЕМЕ

Пон - Пет: 08:00-16:00 Саб: 08:00-15:00

Локатор на сервисен центар

Со над 600 локации низ Европа, Блискиот Исток, Африка и Русија, Carrier Transicold им нуди на клиентите најголемата мрежа за сервисирање на камиони-ладилници и приколки.

Најдете го најблискиот сервисен центар користејќи ја интерактивната мапа.

Зошто МАНИ ДООЕЛ

Контакт

Локација